بیمه آتش‌سوزی

خرید اینترنتی آنلاین بیمه آتش سوزی زلزله بیمه ایران

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی بیمه ایران پوششی است برای جبران خسارات وارده به اموال منقول و دارائی های منقول و غیرمنقول که با توجه به نیاز مشتری ارائه شده و با جبران زیان وارده، بیمه گذار را از نظر مالی به حالت قبل از حادثه برمی گرداندموضوع بیمه آتش‌سوزی، تأمین خسارت و جبران زیان‌های مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزی به اموال و دارائی‌های قابل انتقال و یا غیرقابل انتقال بیمه گذار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می‌شود.

بنابراین در بیمه آتش‌سوزی، خسارت‌های مالی مورد تأمین قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی. لذا، درصورتیکه صدمه‌ای به افراد برسد، معمولاً این بیمه آنرا پوشش نمی‌دهد. لازم به ذکر است که خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش‌سوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخ‌گویی بیمه‌گذار شود نیز همراه پوشش خطر آتش‌سوزی یا به‌طور جداگانه از طریق بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه‌گران قرار می‌گیرند.بیمه آتش‌سوزی مانند سایر شاخه‌های بیمه اموال، شامل اصل غرامت، قاعده جانشینی، اصل حسن نیت، قاعده نفع بیمه‌ای و قاعده نسبی سرمایه و حق‌بیمه می‌باشد. در کل چهار نوع سرشاخه اصلی بیمه به شرح ذیل وجود دارد.

 بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

مهم نیست کجا زندگی می کنید مالک هستید یا مستاجر، خانه شما محل آسایش شماست.و بیمه ایران برای مالکین و مستجرین واحدهای مسکونی با هر بودجه و سرمایه ای بیمه نامه ارائه داده، پس لازم است تا برای تامین اطمینان و آرامش خود و عزیزانتان پوشش بیمه ای مناسبی نسبت به بودجه و سرمایه خود تهیه نموده تا در صورت وقوع حادثهبزرگترین شرکت بیمه دولتی از شما حمایت کند.در این بیمه بنا به درخواست شما (بیمه‌گذار )واحد مسکونی، علاوه بر خطرهای حریق، انفجار و صاعقه، در برابر کلیه خطرهای اضافی که به آن اشاره شد با سرمایه دلخواه و به قیمت روز تحت پوشش قرار می‌گیرد و حق سالانه آن با توجه به ارزش ساختمان و اثاث منزل و خطرهای بیمه شده محاسبه خواهد شد.بیمه آتش سوزی منازل مسکونی بیمه ایران علاوه بر طرح معمول که در بالا ذکر شد، دارای طرحهای ویژه ای است که در ذیل خواهد آمد:

     طرح بیمه جامع خانه و خانواده منازل مسکونی

شرکت سهامی بیمه ایران به منظور ارائه پوششی جامع برای مالکین منازل مسکونی، طرح جامع خانه و خانواده از طرح‌های همگانی بیمه ایران است که به بعنوان یک پوشش جامع، کلیه مخاطرات ممکن در فضای مسکونی را تحت پوشش قرار می گیرد

  مسکونی طرح همگانی

در این زیررشته، خطرهای ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و سیل تحت پوشش قرار گرفته و حق‌بیمه سالانه آن با توجه به ارزش واحد مسکونی بدست می‌آید.

مسکونی با طرح زلزله

زیررشته مسکونی با طرح زلزله از جمله طرح‌های ابتکاری و فراگیر بیمه ایران می‌باشد که با توجه به زلزله‌خیز بودن مناطق مختلف کشور، با استقبال خوبی مواجه شده است. در این طرح، مشتری با پرداخت حق‌بیمه از پیش تعریف شده‌ای، منزل و اثاث خود را در مقابل خطرات آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه، سیل و زلزله بیمه می‌نماید.

طرح مهر

طرح مهر که بیمه‌های متنوع آتش‌سوزی، مسئولیت و حوادث خانه و خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد، برای اولین بار از 20 مهرماه سال 82 در بیمه ایران طراحی گردید. در این طرح، بیمه‌گر بیمه‌گذار را در مقابل خطراتی چون آصا (آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار)، شخص ثالث و همسایگان، غرامت فوت و هزینه‌های پزشکی بیمه می‌نماید.

بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه ایران طرح حامی

طرح حامی نیز مانند سایر طرحهای بیمه ای شرکت سهامی بیمه ایران طرحی است متنوع و کاربردی که همه نیاز یک  فرد آسیب دیده از آتش سوزی و زلزله را اعم از خطرات اصلی و تبعی ، مسئولیت ،خسارات ناشی از مسئولیت به همسایگان،خسارتهای بدنی ، هزینه های اسکان موقت و حتی خسارتهای مربوط به اتومبیل پارک شده در پارکینگ را پوشش می دهد.

   بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

صنعتگران و تولیدکنندگان همواره در معرض خطرهای متعددی هستند،آتش سوزی و بلایای طبیعی حوادثی هستند که در اندک زمانی می توانند دارایی، سرمایه و حاصل عمر، کار و تلاش این افراد  را بر باد داده و موجب از بین رفتن سرمایه و دارایی های صاحبان سرمایه و توقف در کسب و پیشه آنها شود.شرکت سهامی بیمه ایران بعنوان حامی صنایع همواره صنایع کوچک و بزرگ را با بیمه نامه های ریز و درشت خود تحت حمایت قرار داده است.

 بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی

شما می توانید با خرید بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی شرکت سهامی بیمه ایران، بار مسئولیت وقوع خسارت های ناشی از بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه برای کارگاه، انبار، فروشگاه و محل کسب و کار خود را در برابر خطرهای اصلی بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهند.

 بیمه نامه های اظهار نامه ای (شناور)

با توجه به تغییرات در میزان موجودی انبارها، صاحبان کالا و تولید کنندگان نیاز به بیمه نامه ای دارند که به وسیله آن بتوانند نوسانات در موجودی را تحت پوشش قرار دهند. بیمه نامه اظهار نامه ای، پاسخی است به نیاز صاحبین انبارهای عمومی یا تجار و بازرگانان که موجودی ثابتی ندارند

چرا بیمه آتش سوزی با بیمه نصری؟

وبسایت بیمه نصری اگر چه با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر خدمت رسانی می نماید ولی جهت ارائه پوششهای متنوع بیمه آتش سوزی و زلزله محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه آتش سوزی، قوانین بیمه ای آتش سوزی، اصول حاکم بر بیمه آتش سوزی، سوالات متداول در بیمه آتش سوزی ، پیشنهادات انواع بیمه نامه آتش سوزی ، شرایط عمومی بیمه نامه آتش سوزی، مقالات بیمه آتش سوزی و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه آتش سوزی خواهید دید.

چرا بیمه آتش سوزی با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه همواره پشتیبان آسیب دیدگان بلای ناشی از آتش سوزی و زلزله بوده است.و آرامش را بعنوان یک رسالت ملی به هموطنان ارزانی می دارد

چرا بیمه آتش سوزی با نمایندگی نصری ؟

نمایندگی نصری بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1390 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه عمر و پیشرو در بیمه های آتش سوزی و زلزله  ، مسئولیت ، اتومبیل ، مهندسی و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیدیت مریم نصری بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی وIT  (فناوری اطلاعات)  توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.در زمینه بیمه آتش سوزی نیز هموار تلاش بر این بوده بهترین مشاوره ها در اختیار هموطنان قرار دهیم

بیمه آتش سوزی بیمه ایران یکی از اصلیترین ضروریات در جهت آرامش در زندگی بشریست

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 33880108-031

همراه و تلگرام: 09136010080 

آدرس تلگرام بیمه نصری:

@bimenasri

وبسایت:

www.bimenasri.ir