بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل یا  Vehicle insurance

بطور کلی گروه بیمه اتومبیل از سر شاخه های اصلی بیمه ای در شرکت سهامی بیمه ایران محسوب می شود.امروزه اتومبیل جزء لاینفک زندگی بشری بخصوص ایرانیان می باشد . هر شخصی که اتومبیلی خریداری می کند سالیانه میلیونها تومان خرج اتومبیل خود می نماید . سیستم صوتی ، تودوزی ، رینگ و لاستیک ، سرویسهای ماهیانه و سالیانه و بسیاری هزینه های دیگر….ولی هزینه ای که امروزه بعنوان سرمایه گزاری تلقی می شود،و یکی از اصلیترین هزینه هائیست که به قول بعضیها از نان شب واجب تر است بیمه اتومبیل است.

بیمه اتومبیل در واقع از نظر نوع پوشش سه نوع تامین به مالک و راکب خودرو می دهد:

خسارتهای مالی به مالک خودرو

خسارت جانی به راننده خودرو

مسئولیت ناشی از مالکیت و رانندگی خودرو

در نتیجه بیمه اتومبیل  در سه بخش به هموطنان عزیز عرضه می کند : الف : بیمه بدنه ب : بیمه شخص ثالث ج : بیمه حوادث راننده

معرفی بیمه نامه بدنه

در بیمه نامه بدنه ، وسایل نقلیه بیمه شده در مقابل خطرات اصلی سرقت ، صاعقه ، آتش سوزی ، انفجار و تصادف تحت پوشش قرار گرفته و خسارت های جزئی و کلی وارد شده ناشی از خطرات اصلی به وسیله نقلیه بیمه شده اعم از دستمزد ، تعمیرات و ارزش لوازم در صورتی که وسیله نقلیه به ارزش معاملاتی بازار بیمه شده باشد به قیمت روز حادثه پرداخت می شود .

علاوه بر پوشش های فوق ، می توان با پرداخت حق بیمه اضافی انواع خودرو را در مقابل خسارت های زیر بیمه نمود :

1- پوشش سرقت قطعات وسایل نقلیه سواری با مورد استفاده غیر عمومی و غیر کرایه

  1. 2. پوشش هزینه ایاب و ذهاب جهت خودرو های سواری
  2. 3. پوشش هزینه توقف جهت خودرو ها در تعمیرگاه یا غرامت در دوران تعمیر

4 – پوشش نوسانات قیمت یا افزایش قیمت وسایل نقلیه در طول اعتبار بیمه نامه بدنه

5- پوشش بلایای طبیعی (سیل ، زلزله ، آتش فشان و سقوط سنگ و درخت و…)

6- پوشش ناشی از اسید پاشی و مواد شیمیائی

  1. 7. پوشش شکست شیشه به تنهائی
  2. پوشش ترانزیت

فرانشیز

بخشی از خسارت که بر عهده بیمه گذار خواهد بود فرانشیز گفته می شود . این میزان در شرایط خصوصی بیمه نامه تعیین شده است .

بیمه شخص ثالث ( خسارت مالی ) :

الف – حسب مصوبات قانونی در صورتیکه میزان خسارت کمتر از مبلغ تعیین شده باشد ارائه گزارش مقامات انتظامی الزامی نمی‌باشد و طرفین حادثه می توانند با هر دو وسیله به همراه بیمه نامه ها ، کارت شناسایی وسائط نقلیه ، گواهینامه و کارت ملی طرفین به شرکت بیمه اسیا جهت دریافت خسارت مراجعه نمایند . ( در این شرایط بیمه نامه های طرفین در زمان حادثه می بایست معتبر و متوالی باشد )

ب – در صورتیکه میزان خسارت بیشتر از مبلغ تعیین شده از سوی مبادی ذیربط باشد بایستی گزارشات مقامات انتظامی تهیه گردد و وسیله نقلیه زیاندیده جهت دریافت خسارت به شرکت بیمه مراجعه تا خسارت وارده بررسی و پرداخت گردد .

بیمه شخص ثالث ( خسارت منجر به جرح یا فوت ) :

الف – در صورتی که مصدوم بعد از تصادف فوت نماید و از این امر  اطمینان حاصل نمودید صحنه حادثه را تغییر ندهید و مراتب را به مقامات انتظامی اعلام فرمائید .

ب –  در صورتیکه مصدوم در اثر حادثه مجروح گردید و شما مقصر حادثه هستید بلافاصله مصدوم را به مراکز پزشکی منتقل و مراتب را به مقامات انتظامی اعلام فرمائید .

توجه : مبالغی که از سوی شما جهت کسب رضایت مصدوم پرداخت گردد از شرکت بیمه قابل استرداد نمی باشد .

ج – در صورتیکه مصدوم بر اثر حادثه مجروح گردید و شما مقصر حادثه نیستید بلافاصله مصدوم را به مراکز درمانی منتقل نمایید .

بیمه نامه حوادث راننده :

بیمه حوادث راننده که از طریق بیمه نامه شخص ثالث ارائه می گردد ، یکی از پوششهای بیمه ای است که برای راننده مسبب حادثه وسایل نقلیه آرامش خاطر و اطمینان را به ارمغان می آورد . در این بیمه نامه ، بشرکت سهامی بیمه ایران  متعهد می شود ، غرامت فوت ، نقص عضو مربوط به راننده مقصر را که ناشی از وقوع حوادث رانندگی دچار آسیب گردیده است را در چهار چوب قوانین جاری ، حداکثر تا سرمایه مندرج در بیمه نامه در چهارچوب آئین نامه های مصوب شورای عالی بیمه تحت پوشش قرار دهد . بیمه حوادث راننده جزء لاینفک بیمه شخص ثالث تلقی و با این بیمه نامه عرضه می گردد

چرا بیمه اتومبیل با سایت بیمه نصری؟

وبسایت بیمه نصری اگر چه با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر طراحی گردیده است لیکن در زمینه بیمه های اتومبیل نیز محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه اتومبیل، قوانین بیمه های اتومبیل ، سوالات متداول در بیمه های اتومبیل ، پیشنهادات انواع بیمه نامه اتومبیل ، شرایط عمومی بیمه نامه اتومبیل، مقالات بیمه های اتومبیل و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه اتومبیل خواهید دید.

چرا بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و تقریبا پنجاه درصد مشتریان بیمه های اتومبیل به شرکت سهامی بیمه ایران رای اعتماد داده و بیمه نامه های خود را با این سرمایه ملی تمدید می نمایند.

چرا نمایندگی نصری ؟

نمایندگی نصری بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1390 تاکنون همه ساله بعنوان یکی از نمایندگان برتر در زمینه بیمه اتومبیل و پیشرو در ارائه اینترنتی این بیمه نامه و کارشناسی و تحویل رایگان در محل مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیدیت مریم نصری بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و IT (فناوری اطلاعات) توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های اتومبیل ، اشخاص و آتش سوزی پیشتاز باشد.

بیمه اتومبیل یکی از اصلی‌ترین ضروریات در جهت آرامش در زندگی بشریست

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 33880108-031

همراه و تلگرام: 09136010080

آدرس تلگرام بیمه نصری:

@bimenasri

وبسایت:

www.bimenasri.ir