بیمه اشخاص

مقالات بیمه اشخاص

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی بیمه ایران یکی از بیمه های مهم است که امروزه مورد توجه گردشگران . علاقمندان به تورهای مسافرتی قرار گرفته است،چرا که هزینه های سرسام آور معاینه و مداوای ناشی از حوادث یا بیماریهای پیش بینی نشده می تواند کل سفر را تحت الشعاع قرار دهد.این هزینه ها گاهی اوقات از توان یک گردشگر خارج است و حتی از هزینه سفر نیز ممکن است بالاتر رود.

بیمه ایران بعنوان بنیانگذار صنعت بیمه در ایران و بعنوان نخستین شرکت ایرانی ارائه دهنده خدمات بیمه مسافرتی در گذشته قرارداد خود را با بیمه آکسا آغاز نمود که پس از موج اول تحریمهای ظالمانه آمریکا قراداد بیمه ایران با این شرکت تمدید نشد و این قرارداد با شرکت بین المللی مفری ادامه یافت پس از پایان قرارداد جهت بهینه سازی خدمات بیمه ایران با شرکت اواسان این قرارداد را ادامه داد،در تاریخ 1397/16/04وهمزمان با پایان قرارداد با شرکت اواسان ، امور بین الملل بیمه ایران با همکاری اداره کل بیمه های اشخاص این شرکت پس از بررسی شرکتهای کمک رسان بین المللی و در جهت افزایش کیفیت خدمات اقدام به عقد قرارداد با شرکت سوئیس اسیست نمود که شرکتی بین المللی و مورد پذیرش همه سفارتخانه ها جهت صدور ویزاست و در اکثر کشورهای جهان دارای نمایندگی می باشد.

شرکت سوئیس اسیست بخشی از شرکت سوئیس اسیست اینتر نشنال می باشد که ارائه دهنده پیشرو در خدمات بین المللی پزشکی ، امنیتی و کمکهای مسافرتی است. این شرکت طبق سابقه قبلی و قرارداد فی مابین به بیمه ایران اطمینان داده که 24 ساعت شبانه روز از رفاه میلیون ها نفر از مهاجران ، مسافران و اتباع خارجی و محلی در هر کشور جهان مراقبت نماید. مشتریان این شرکت شامل برخی از معتبرترین شرکت های چند ملیتی جهان ، دولت ها ،سازمان های مردم نهاد و بیمه ها می باشد که شرکت سهامی بیمه ایران یکی از عظیم ترین این شرکتهاست.

چرا به بیمه مسافرتی نیازداریم؟

تصور کنید…*مثلا در تور تایلند فردی بدلیل شرایط آب و هوایی و غذا های نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیاز به مراقبت های پزشکی دارد.*  چمدان  خود را در فرودگاه گم کرده است و نیاز به وسایل ضروری دارد.*  کیف پولش نیز درون  ساک بوده و گم شده است که البته داروهای ایشان در آن بوده است. این توریست نگون بخت نیاز به خرید دارو دارد.*  کیف پول و مدارکش به سرقت رفته است و به پول و مدارک جدید نیاز دارد.*  بدلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود است.

اینها تعدادی از مخاطراتی هستند که ممکن است یک گردشگر در سفر با آنها مواجه است.تفاوتی ندارد که یک توریست باشید و یک سفر چند روزه داشته یاشید و یا سفری بلند مدت در پیش دارید،

آیا میدانید بیمه ایران تمام این مخاطرات را با هزینه ای ناچیز تحت پوشش قرار می دهد

بیمه مسافرتی بیمه ایران  با آگاهی از تمامی نیازها و مشکلات احتمالی مسافران کاملترین و بهترین بیمه نامه مسافرتی را با مناسبترین هزینه  در اختیار شما قرار میدهد.هم اکنون با استفاده از استعلام سریع و آنلاین و با ارائه کپی گذرنامه و مدت اقامت و مقصد سفرتان اقدام به خریدنمایید تا سفری ایمن ، مطمئن و آرام را با بیمه مسافرتی ایران تجربه کنید.

سقف تعهد و قیمت بیمه مسافرتی

سقف تعهدات در بیمه مسافرتی 50.000 یورو می باشد،لیکن در صورت در خواست بیمه گزارمی تواند به 30.000 یورو و 10.000 یورو کاهش یاید.توجه داشته باشید در برخی سفارتخانه ها مانند حوزه شینگن که بیمه مسافرتی جزء مدارک مورد نیاز صدور ویزا می باشد،پوشش 50.000 یورویی اجباری می باشد.

قیمت بیمه مسافرتی به موارد زیر بستگی دارد:

سقف پوشش بیمه ای

سن بیمه شده

مدت اقامت در کشور مقصد

کشور مقصد

پوششهای بیمه مسافرتی سوئیس اسیست

مزایای بیمه مسافرتی ایرانپرداخت هزینه های جراحی و بستری بیمه شده

مزایای بیمه مسافرتی ایرانارائه اطلاعات مورد نیاز بیمه شده در کشور مقصد

مزایای بیمه مسافرتی ایرانبازگرداندن جسد متوفی به کشور

مزایای بیمه مسافرتی ایرانبازگرداندن کودکانی که والدین تحت پوشش خود را از دست داده اند

مزایای بیمه مسافرتی ایرانپرداخت هزینه معاذت غذایی به بیمه شده در صورت نیاز

مزایای بیمه مسافرتی ایرانپرداخت هزینه اضطراری بابت همراه بیمه شده

مزایای بیمه مسافرتی ایرانعملیات جستجو و امداد فرد بیمه شده

مزایای بیمه مسافرتی ایرانبازگشت اضطراری به کشور بدلیل فوت یکی از نزدیکان

مزایای بیمه مسافرتی ایرانتهیه تحویل و ارسال دارو

مزایای بیمه مسافرتی ایرانارسال پیام و اطلاعات مراجع درمانی

 مزایای بیمه مسافرتی ایرانیافتن و ارسال بار مسافر در صور مفقودی

مزایای بیمه مسافرتی ایرانهزینه فوریتهلی دندانپزشکی

مزایای بیمه مسافرتی ایران

 پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد شما(منحصرا در بیمه ایران)

 عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای توسط شما

 استفاده از خدمات کمک رسانی بین المللی توسط شرکت  swiss assist

 ارائه پشتیبانی شبانه روزی در هر نقطه از جهان

 پشتیبانی از بیمه‌شدگان توسط اپراتور فارسی زبان

 عدم محدودیت سنی مسافران

علاقه مندان به گردشگری و سفربرای کسب مشاوره اطلاعات بیشتر و تهیه بیمه نامه مسافرتی خود می­توانند با شماره تلفن

031-33880108 تماس گرفته و یا با مراجعه به نمایندگی شرکت بیمه ایران (بیمه نصری) اقدام به تهیه این بیمه نامه نمایید.البته کلیه خدمات در نمایندگی نصری بیمه ایران تحویل در محل رایگان می باشد.

 نویسنده مقاله مریم نصری

بیمه نصری – خدمات آنلاین بیمه ایران

چرا بیمه مسافرتی با بیمه نصری؟

وبسایت بیمه نصری با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسافرتی محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما را با تعاریف و مفاهیم بیمه مسافرتی، قوانین بیمه مسافرتی، سوالات متداول در  بیمه مسافرتی، پیشنهادات بیمه نامه بیمه مسافرتی، شرایط عمومی بیمه نامه بیمه مسافرتی، مقالات بیمه ای بیمه مسافرتی و دهها مطلب جذاب در مورد  بیمه مسافرتی خواهید دید.

 چرا بیمه مسافرتی با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه نصری و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و در رشته بیمه مسسافرتی همواره پشتیبان جهانگردان ، ایرانگردان و علاقمندان تور و گردشگری بوده است.

چرا بیمه مسافرتی با نمایندگی نصری ؟

نمایندگی نصری بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1390 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسافرتی و پیشرو در بیمه عمر مان ، ، بیمه اشخاص , بیمه باربری , بیمه مهندسی , بیمه مسئولیت و بیمه آتش سوزی، بیمه‌های اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت مریم نصری بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و IT (فناوری اطلاعات)  توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.

بیمه مسافرتی بیمه ایران آرامش خاطر را برای علاقمندان به تور و گردشگری به ارمغان می آورد.

همین آلان با تماس با شماره تلفن 33880108-031 و یا فرم ساده تقاضای مشاوره رایگان بیمه مسافرتی را تکمیل تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 33880108-031

همراه و تلگرام: 09136010080 

آدرس تلگرام بیمه نصری:

@bimenasri

وبسایت:

www.bimenasri.ir

تعریف بیمه اشخاص

ما انسانها از آغاز پیدایش‌ زیست جمعی در جوامع‌ بشری، در جستجوی‌ غریزی‌ به‌ دنبال‌ تأمینهای‌ جسمی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ وسیاسی‌ و روحی بوده‌ ایم.

باتوجه‌ به‌ همین‌ نیاز بوده‌ که بیمه ایران با ارائه‌ طرحهای‌ نوین و متفاوت‌ و ابتکارات متناسب‌ با نیازهای ‌هموطنان درپی‌ تأمین‌ و تسهیل‌ این‌ غریزه‌ و ثبات‌ مالی‌ و اقتصادی‌ برآمده است. تا در زمان‌ بروز حادثه‌ ناگوار، شیرازه ‌اقتصاد خانواده‌ ها از هم‌ نپاشد و افراد وابسته‌ به‌ شخص‌ متوفی‌ و یا حادثه‌ دیده‌ بتوانند مانند همیشه شرکت سهامی بیمه ایران را در کنار خود ببینند .

بیمه اشخاص  به سه گروه کلی تقسیم می شوند:

بیمه اشخاص (عمر)

   بیمه عمرایران  از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه ایران در مقابل دریافت حق‌بیمه از بیمه‌گذار متعهد می‌شود که در صورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده (بیمه‌گذار یا شخص ثالث) تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد.

       هدف اساسی بیمه‌های عمر ایجاد، جمع آوری ذخایر مالی، سرمایه‌گذاری، کسب سود حاصله از سرمایه‌گذاری و نهایتاً ایفای تعهدات شرکت بیمه‌گر در قبال استفاده‌کنندگان می‌باشد.

    رشته بیمه اشخاص (عمر) مشتمل بر 13 زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

         بیمه عمر و پس‌انداز(بیمه عمر مان ، بیمه جامع زندگی ، بیمه عمر کودک و نوجوان ، بیمه جهیزیه و بیمه تامین آتیه فرزندان)

         بیمه عمر انفرادی

         بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی

         بیمه تامین آتیه فرزندان

         بیمه عمر زمانی انفرادی

         بیمه تمام عمر انفرادی

         بیمه عمر و پس‌انداز انفرادی(بیمه عمر مان،بیمه جامع زندگی, بیمه تامین هزینه جهیزیه)

         بیمه عمر گروهی

         بیمه تمام عمر گروهی

         بیمه عمر مانده بدهکار

         بیمه عمر زمانی

         بیمه کارکنان دولت(عمر گروهی)

    بیمه اشخاص (درمان تکمیلی)

    در بیمه تکمیلی ایران، بیمه‌گر متعهد می‌شود که کلیه‌ هزینه‌های‌ درمانی‌ و بیمارستانی‌ هریک‌ از بیمه‌شدگان‌ که ‌براساس‌ شرایط قرارداد و با رعایت‌ فرانشیز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ می‌باشد را جبران نماید. به‌ طورکلی‌ تعهدات‌ بیمه‌گر شامل‌ هزینه‌های‌ ویزیت‌ پزشک‌، جراحی‌، پانسمان‌، انواع‌ آزمایش‌های‌ پزشکی‌، مخارج ‌بیهوشی‌، هزینه‌های‌ اتاق‌ عمل‌ و جابجایی‌ به‌ بیمارستان‌، هزینه‌های‌ دارو، دندانپزشکی‌، دندان‌ مصنوعی‌،  بیمه درمان تکمیلی زایمان و هرچیز دیگری‌ است‌ که‌ بیمه‌گر براساس‌ شرایط قرارداد خود را ملزم‌ به‌ پرداخت‌ آن‌ کرده‌است‌.

    رشته بیمه اشخاص(درمان) مشتمل بر 3 زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

بیمه درمان تکمیلی گروهی بیمه ایران

        در این زیر رشته بیمه‌ای، بیمه ایران بیمه‌گر اول بیمه‌شدگان بوده و هزینه درمان ایشان را جبران می‌نماید.

        بیمه درمان مسافرت به خارج از کشور

        این بیمه‌نامه اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد و اعتبار آن در خارج از کشور می‌باشد. کلیه خدمات موضوع این بیمه‌نامه با توجه به قرارداد فی مابین، مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین‌المللی شرکت کمک رسانی اوسان و یا رایس شوتس تضمین و ارائه می‌گردد.

        بیمه درمان مسافران خارجی به داخل کشور(irha)

        بر اساس این بیمه تمامی اتباع خارجی و ساکنین خارج ازکشور که قصد مسافرت به ایران را دارند با ابتیاع این بیمه، تحت پوشش قرار گرفته ، از مزایای آن استفاده خواهند نمود.

    بیمه اشخاص (حوادث)

    موضوع این بیمه سانحه وحادثه‌ای است که می‌تواند منجر به فوت، نقص عضو و از کار افتادگی دائم کلی و یا جزئی، از کارافتادگی موقت، جراحت و صدمات بدنی و هزینه های پزشکی گردد.

    موضوع بیمه حوادث پرداخت غرامت معین در صورت فوت موردبیمه یا نقص عضو و از کار افتادگی و جبران هزینه‌های درمانی ناشی از وقوع حوادث مشمول بیمه است. خطر فوت و نقص عضو به عنوان پوشش‌های اصلی در بیمه‌های حوادث می‌باشد و خطرات از کارافتادگی موقت و بستری در بیمارستان و هزینه‌های پزشکی ناشی از صدمات و جراحات به عنوان خطرات تبعی قرار دارند.

    بیمه‌های حوادث اکثراً به صورت پوشش خطرات ناشی از حوادث در تمام اوقات (24 ساعت شبانه روز) و در هر مکان و یا زمان در طول مدت بیمه‌نامه بوده و شامل خطرات شغلی، حرفه‌ای، ورزشی، ماموریت، مسافرت و … می‌گردد.

رشته بیمه اشخاص(حوادث) مشتمل بر 9 زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

            بیمه اشخاص حوادث انفرادی

            بیمه اشخاص حوادث گروهی

            بیمه کارکنان دولت

            در این نوع بیمه کارکنان دولت در مقابل حوادث 24 ساعته شغلی و غیر شغلی برای مدت یک سال بیمه می‌شوند. حق‌بیمه این بیمه بر اساس بخشنامه‌های صادره از طرف دولت تعیین می‌شود.

            بیمه دانش آموزی

            در این نوع قرارداد دانش‌آموزان بر اساس توافق‌نامه منعقد شده بین شرکت بیمه ایران و سازمان آموزش و پرورش تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند. شرایط ذکر شده در این توافق‌نامه تعیین‌کننده شرایط و حق‌بیمه می‌باشد.

            بیمه دانشجویان

            در این نوع قرارداد دانشجویان بر اساس توافق‌نامه منعقد شده بین شرکت بیمه ایران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند. شرایط ذکر شده در این توافق‌نامه تعیین‌کننده شرایط و حق بیمه می‌باشد.

            بیمه مهد کودک‌ها

            در این نوع قرارداد کودکان مهدکودک‌ها بر اساس توافق‌نامه منعقد شده بین شرکت بیمه ایران و سازمان آموزش و پرورش و یا سازمان بهزیستی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند. شرایط ذکر شده در این توافق‌نامه تعیین‌کننده شرایط و حق‌بیمه می‌باشد.

            بیمه سازمان‌ها

            در این بیمه هر سازمان می‌تواند کارکنان خود را در قبال حوادث 24 ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی برای مدت یک سال بیمه نماید. در این قرارداد تعهدات اصلی و تبعی عبارتند از فوت، نقص عضو جزئی و کلی دائم، از کارافتادگی، هزینه پزشکی، غرامت روزانه از کارافتادگی در اثر حادثه می‌باشد.حق‌بیمه در این بیمه‌نامه بر اساس طبقه شغلی اکثریت افراد (75% افراد) تعیین می‌گردد .

            بیمه گروهی کوتاه‌مدت

            در این بیمه هر گروهی می‌تواند اعضای خود را در قبال حوادث 24 ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی برای بازه‌های کوتاه‌مدت بیمه نماید. در این قرارداد تعهدات اصلی و تبعی عبارتند از فوت، نقص عضو جزئی و کلی دائم، از کارافتادگی، هزینه پزشکی، غرامت روزانه از کارافتادگی در اثر حادثه می‌باشد.حق‌بیمه در این بیمه‌نامه بر اساس طبقه شغلی اکثریت افراد (75% افراد) و با درنظر گرفتن تعرفه‌های کوتاه‌مدت تعیین می‌گردد .

            بیمه حوادث خانواده

            در این بیمه‌نامه سرپرست خانواده با پرداخت حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث در تمام ساعات شبانه‌روز در داخل و خارج از کشور بیمه می‌نماید.در این نوع بیمه‌نامه تعهدات بیمه‌گر شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی از حوادث مشمول بیمه همسر و فرزندان بیمه‌گذار می‌باشد.

          بیمه حوادث نوروزی

            در این بیمه‌نامه سرپرست خانواده با پرداخت حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث در تمام ساعات شبانه‌روز در مدت تعطیلات نوروزی در داخل و خارج از کشور بیمه می‌نماید.در این نوع بیمه‌نامه تعهدات بیمه‌گر شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی از حوادث مشمول بیمه همسر و فرزندان بیمه‌گذار می‌باشد.

چرا بیمه اشخاص با سایت بیمه نصری؟

وبسایت بیمه نصری اگر چه با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر طراحی گردیده است لیکن در سایر زمینه های  بیمه های اشخاص نیز محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه اشخاص، قوانین بیمه های اشخاص ، سوالات متداول در بیمه های اشخاص ، پیشنهادات انواع بیمه نامه اشخاص ، شرایط عمومی بیمه نامه اشخاص، مقالات بیمه های اشخاص و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه اشخاص خواهید دید.

چرا بیمه اشخاص با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید. و تقریبا پنجاه درصد مشتریان بیمه های اشخاص به شرکت سهامی بیمه ایران رای اعتماد داده و بیمه نامه های خود را با این سرمایه ملی تمدید می نمایند.

چرا نمایندگی نصری ؟

نمایندگی نصری بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1390 تاکنون همه ساله بعنوان یکی از نمایندگان برتر در زمینه بیمه اشخاص بخصوص بیمه های عمر و پیشرو در ارائه اینترنتی این بیمه نامه و مشاوره حضوری و تلفنی و تحویل رایگان در محل مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت مریم نصری بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی وIT  (فناوری اطلاعات)  توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های اشخاص ، اتومبیل ، باربری ، مهندسی و آتش سوزی پیشتاز باشد.مزایای زیر نیز از دیگر مزایای نمیندگی نصری است.

مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی

صدور بیمه نامه در سریعترین زمان ممکن

مشاوره نهایی در محل

تحویل رایگان در محل

بیمه اشخاص یکی از اصلیترین ضروریات در جهت آرامش در زندگی بشریست

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 33880108-031

همراه و تلگرام: 09136010080 

آدرس تلگرام بیمه نصری:

@bimenasri

وبسایت:

www.bimenasri.ir