لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید جواب خود را پیدا کنید ،
لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

انواع بیمه آتش سوزی را نام ببرید؟

بطور کلی بیمه آتش سوزی بیمه ایران را می توان در موارد زیر برشمرد:

1-بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

2-بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

3-بیمه آتش سوزی تجاری ، اداری ، خدماتی

4-بیمه آتش سوزی طرح حامی

5-بیمه آتش سوزی طرح اصناف

بیمه آتش‌سوزی چه خساراتی را پوشش می‌دهد؟

بیمه آتش‌سوزی دو دسته از خسارات را پوشش می‌دهد. خسارات اصلی و خسارات اضافی. خسارات اصلی که در حالت پایه تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی هستند شامل حوادث ناشی از آتش، انفجار و صاعقه می‌شود. پوشش‌های اضافی که باید به صورت جداگانه خریداری شوند شامل مواردی مانند ترکیدگی لوله، خرابی ناشی از بارش برف و باران، بلایای طبیعی، خسارات وارد به اشخاص ثالث، سقوط هواپیما و غیره هستند.

آیا می‌توانم انبار خود را به صورت جداگانه بیمه آتش‌سوزی کنم؟

بله. انبار از لحاظ دسته‌بندی نوع ساختمان در دسته غیرصنعتی قرار می‌گیرد. امکان خرید بیمه آتش‌سوزی تنها برای انبار وجود دارد.

آیا بیمه آتش‌سوزی خسارت وارد به اموال نقدی مانند پول و سکه را می‌پردازد؟

خیر. بیمه آتش‌سوزی خسارات وارد به وجوه نقد، اوراق بهادار و از این دست اموال را تقبل نمی‌کند مگر این‌که در شرایط خصوصی بیمه‌نامه طور دیگری درج شده باشد.

در فرم بیمه آتش‌سوزی منظور از ارزش بنا چیست؟

در خرید بیمه آتش‌سوزی منظور از ارزش بنا هزینه لازم برای ساخت یک متر مربع از بنا ضرب در متراژ بنا است. ارزش زمین در سرمایه بیمه‌شده منظور نمی‌گردد چرا که بعد از حادثه آتش‌سوزی زمین از بین نمی‌رود.

سوالات بیمه نصری

می‌خواهم از بیمه نصری بیشتر بدانم؟

بیمه نصری، یکی از نمایندگی‌های فعال شرکت سهامی بیمه ایران با کد نمایندگی 34114 با مدیریت رسمی سرکار خانم مریم نصری در کشور می‌باشد که با هدف توسعه و آسان نمودن خدمات بیمه به ویژه بیمه ایران و همچنین اشتغال‌زایی و توسعه خدمت‌رسانی در سراسر کشور در سال 1390 راه‌اندازی شده و با سابقه بیش از یک دهه فعالیت، با هدف کسب رضایتمندی و آرامش بیش از 500 مشتری، کلیه خدمات بیمه ایران به صورت نقد و اقساط ارائه کرده و همچنین با ارائه طرح‌های تخفیفی بیمه ویژه مشتریان بیمه نصری نسبت به سایر نمایندگی‌ها، آماده خدمت‌رسانی به تمامی هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

چگونه با بیمه نصری ارتباط برقرار کنم؟

شما می‌توانید به صورت مستقیم از طریق قسمت تماس با ما فرم درخواست را پر نموده و ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان رسمی بیمه نصری با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند. همچنین میتوانید از طریق رایانامه (ایمیل) رسمی بیمه نصری به نشانی info@bimenasri.ir و یا تلفن تماس ثابت 03133880108 و همراه 09136010080 با ما ارتباط برقرارنمایید.

از ما بپرسید