لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید جواب خود را پیدا کنید ،
لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

بیمه حمل ونقل کالا چیست؟

خطراتی که در هنگام حمل بار محموله بیمه گزار را تهدید می کند توسط این بیمه پوشش داده می شوند و بیمه ایران یا بیمه گر در قبال دریافت حق بیمه محموله را بیمه کرده و چنانچه خسارتی در طول حمل ونقل به آن وارد شود جبران خسارت خواهد کرد. بیمه حمل ونقل دارای دو زیرشاخه‌ی ساده و عمومی است.

بیمه حمل ونقل ساده چیست؟

بیمه گزاری که قصد بیمه کردن کالا و محموله خود را دارد با مطرح کردن درخواست خود و ارایه مشخصات بار و ارزش آن اقدام به بیمه کردن کالا می کند و بیمه نامه برای وی بر این اساس و اطلاعات بیمه صادر می شود و اگر در طول حمل ونقل خسارتی به بار وارد شود، توسط بیمه جبران خواهد شد.

بیمه حمل ونقل عمومی چیست؟

برای مواردی است که بیمه گزار به طور مستمر در حال نقل وانتقال کالا است. این نوع بیمه بیشتر به درد شرکت ها و تولیدکنندگانی میخورد که یک محصول خاص را تولید و توزیع میکنند چرا که هزینه حمل ونقل ساده کالا به تعداد بالا مقرون به صرفه نیست و از طرفی تکمیل فرمهای مربوطه برای هر کالا و در هر سری بسیار زمانبر است. در بیمه حمل ونقل عمومی طی قراردادی بین بیمه گزار و بیمه ایران مشخصات کالا و جزییات بیمه مشخص شده و به خاطر عدم محدودیت زمانی قرارداد، امکان حمل ونقل آن کالا تا هر زمان ممکن خواهد بود. بیمه حمل ونقل عمومی به دو بخش دیگر تقسیم کرد: 1 بیمه عمومی که در آن نوع قراردادها، مشخصات پوششها و سرمایه مورد بیمه مشخص نیست. 2 بیمه غیرعمومی که در آن نوع قراردادها، مشخصات پوششها و سرمایه مورد نظر بیمه تعیین شده و مشخص است.

سوالات بیمه نصری

می‌خواهم از بیمه نصری بیشتر بدانم؟

بیمه نصری، یکی از نمایندگی‌های فعال شرکت سهامی بیمه ایران با کد نمایندگی 34114 با مدیریت رسمی سرکار خانم مریم نصری در کشور می‌باشد که با هدف توسعه و آسان نمودن خدمات بیمه به ویژه بیمه ایران و همچنین اشتغال‌زایی و توسعه خدمت‌رسانی در سراسر کشور در سال 1390 راه‌اندازی شده و با سابقه بیش از یک دهه فعالیت، با هدف کسب رضایتمندی و آرامش بیش از 500 مشتری، کلیه خدمات بیمه ایران به صورت نقد و اقساط ارائه کرده و همچنین با ارائه طرح‌های تخفیفی بیمه ویژه مشتریان بیمه نصری نسبت به سایر نمایندگی‌ها، آماده خدمت‌رسانی به تمامی هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

چگونه با بیمه نصری ارتباط برقرار کنم؟

شما می‌توانید به صورت مستقیم از طریق قسمت تماس با ما فرم درخواست را پر نموده و ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان رسمی بیمه نصری با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند. همچنین میتوانید از طریق رایانامه (ایمیل) رسمی بیمه نصری به نشانی info@bimenasri.ir و یا تلفن تماس ثابت 03133880108 و همراه 09136010080 با ما ارتباط برقرارنمایید.

از ما بپرسید