لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید جواب خود را پیدا کنید ،
لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

درسته که بیمه عمر ایران اگر فوت براثر حادثه باشه، سرمایه فوت طبیعی رو نمیده؟

خیر درست نیست. در تمام بیمه‌های عمر از جمله بیمه عمر ایران درصورتی‌که فرد بر اثر حادثه فوت کند، علاوه بر سرمایه فوت بر اثر حادثه، سرمایه فوت عادی نیز به ذی‌نفعان وی تعلق می‌گیرد.

من می‌خواستم بیمه عمر ایران که الان دارم پرداخت می‌کنم رو به بیمه مان ایران تبدیل کنم، چه جوری می‌تونم؟

شما باید ابتدا بیمه عمر اولیه خود را بازخرید کنید سپس بیمه عمر مدنظر خود را خریداری کنید. می‌توانید مبلغ بازخرید خود را به‌عنوان سپرده اولیه در بیمه عمر جدید خود قرار دهید تا از اندوخته بیمه عمر قبلی خود به نحو احسن استفاده کرده باشید.

حداقل و حداکثر سن برای خرید بیمه عمر چند سال است؟

از بدو تولد می‌توانید تحت پوشش بیمه عمر قرار بگیرید و مجموع سال‌های قرارداد و سن شما باید کمتر از 70 سال باشد.

اگر فرد به دلیل بیماری خاص فوت کند آیا سرمایه فوت به علت حادثه به او تعلق می‌گیرد؟

خیر، فقط سرمایه فوت عادی به ذی‌نفعان او تعلق می‌گیرد و درصورتی‌که فرد بر اثر بروز حادثه‌ای فوت کند، سرمایه فوت بر اثر حادثه نیز به ذی‌نفعان وی می‌رسد.

آیا می‌توانم مبلغ پرداختی ماهانه در بیمه عمر را در آینده در صورت داشتن امکان مالی افزایش یا کاهش بدهم؟

بله، قرارداد بیمه عمر کاملاً انعطاف‌پذیر است و بسته به شرایط شرکت بیمه شما در هرلحظه از قرارداد خود ممکن است بتوانید شرایط بیمه عمر خود را اعمم از میزان حق بیمه پرداختی افزایش یا کاهش دهید.

سوالات بیمه نصری

می‌خواهم از بیمه نصری بیشتر بدانم؟

بیمه نصری، یکی از نمایندگی‌های فعال شرکت سهامی بیمه ایران با کد نمایندگی 34114 با مدیریت رسمی سرکار خانم مریم نصری در کشور می‌باشد که با هدف توسعه و آسان نمودن خدمات بیمه به ویژه بیمه ایران و همچنین اشتغال‌زایی و توسعه خدمت‌رسانی در سراسر کشور در سال 1390 راه‌اندازی شده و با سابقه بیش از یک دهه فعالیت، با هدف کسب رضایتمندی و آرامش بیش از 500 مشتری، کلیه خدمات بیمه ایران به صورت نقد و اقساط ارائه کرده و همچنین با ارائه طرح‌های تخفیفی بیمه ویژه مشتریان بیمه نصری نسبت به سایر نمایندگی‌ها، آماده خدمت‌رسانی به تمامی هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

چگونه با بیمه نصری ارتباط برقرار کنم؟

شما می‌توانید به صورت مستقیم از طریق قسمت تماس با ما فرم درخواست را پر نموده و ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان رسمی بیمه نصری با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند. همچنین میتوانید از طریق رایانامه (ایمیل) رسمی بیمه نصری به نشانی info@bimenasri.ir و یا تلفن تماس ثابت 03133880108 و همراه 09136010080 با ما ارتباط برقرارنمایید.

از ما بپرسید