لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید جواب خود را پیدا کنید ،
لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان با بیمه حوادث چه فرقی دارد؟

در بیمه مسئولیت فرد مسئولیت خود را در قبال مال و جان عده‌ای می‌تواند بیمه کند؛ درصورتی‌که بیمه حوادث صرفاً در برابر حوادث تعریف شده‌ای که منجر به فوت، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی شود، خسارت پرداخت می‌کند.

بیمه مسئولیت بانام و بی‌نام چه تفاوتی باهم دارند؟

در بیمه مسئولیت بانام دقیقاً مشخص است که مورد بیمه چه کسی است ولی در بیمه مسئولیت بی‌نام کارفرما مسئولیت خود را در برابر تعدادی از افراد بیمه می‌کند و مشخص نمی‌کند که افراد دقیقاً چه کسانی هستند. قطعاً هزینه حق بیمه برای حالت بی‌نام از بانام بیشتر است و شاید دارای محدودیت‌هایی باشد.

بیمه مسئولیت مدنی حمل‌ونقل با بیمه باربری چه تفاوتی دارد؟

بیمه‌های مسئولیت در کل مسئولیت متصدیان حمل‌ونقل در برابر بار افراد است ولی در بیمه باربری فرد بار خود را در برابر خسارات مختلف بیمه می‌کند.

برای خرید بیمه مسئولیت باید حتماً بیمه تأمین اجتماعی داشت؟

برای خرید بیمه مسئولیت بیمه‌گر از شما مدارک خاصی را برای تشکیل پرونده می‌خواهد. ممکن است شرکت بیمه‌ای که انتخاب می‌کنید از شما مدارکی برای بیمه بودن یا نبودن کارگران بخواهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سامانه بیمیتو مراجعه کنید و شرایط هریک از بیمه‌های مسئولیت را مشاهده کنید.

حق بیمه مسئولیت چقدر است؟

این موضوع کاملاً به نوع مسئولیت، نوع کار و شرایط آن بستگی دارد و در هر مورد به‌صورت کاملاً جداگانه بررسی می‌شود. با مراجعه به سامانه بیمیتو می‌توانید با وارد کردن اطلاعاتی درباره نوع مسئولیت خود، درباره شرایط و هزینه بیمه مسئولیت مطلع شوید.

سوالات بیمه نصری

می‌خواهم از بیمه نصری بیشتر بدانم؟

بیمه نصری، یکی از نمایندگی‌های فعال شرکت سهامی بیمه ایران با کد نمایندگی 34114 با مدیریت رسمی سرکار خانم مریم نصری در کشور می‌باشد که با هدف توسعه و آسان نمودن خدمات بیمه به ویژه بیمه ایران و همچنین اشتغال‌زایی و توسعه خدمت‌رسانی در سراسر کشور در سال 1390 راه‌اندازی شده و با سابقه بیش از یک دهه فعالیت، با هدف کسب رضایتمندی و آرامش بیش از 500 مشتری، کلیه خدمات بیمه ایران به صورت نقد و اقساط ارائه کرده و همچنین با ارائه طرح‌های تخفیفی بیمه ویژه مشتریان بیمه نصری نسبت به سایر نمایندگی‌ها، آماده خدمت‌رسانی به تمامی هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

چگونه با بیمه نصری ارتباط برقرار کنم؟

شما می‌توانید به صورت مستقیم از طریق قسمت تماس با ما فرم درخواست را پر نموده و ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان رسمی بیمه نصری با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند. همچنین میتوانید از طریق رایانامه (ایمیل) رسمی بیمه نصری به نشانی info@bimenasri.ir و یا تلفن تماس ثابت 03133880108 و همراه 09136010080 با ما ارتباط برقرارنمایید.

از ما بپرسید