لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید جواب خود را پیدا کنید ،
لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

بیمه مهندسی ماشین آلات و کالاها چگونه است؟

خساراتی که ممکن است در هنگام کار و در حین عملیات ساخت و سازی و اجرایی به ماشین آلات وارد شود توسط این بیمه پوشش داده شده و جبران خسارت خواهد شد. این نوع بیمه در موارد زیر تفکیک و دسته بندی شده است.

بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران: این بیمه جهت پوشش خساراتی است ممکن است در هنگام کار به ماشین آلات و ابزار و تجهیزات مورد استفاده در کار مانند ماشینها، بولدوزرها، جرثقیلها و… وارد شود.

بیمه فساد کالا در سردخانه چیست؟

نگهداری و انبارداری برخی کالا مانند مواد غذایی و کشاورزی باید در محیط سردخانه انجام شود با این بیمه چنانچه در زمان نگهداری خسارتی به این کالا وارد شود توسط این نوع بیمه جبران خسارت خواهد شد.

بیمه تمام خطر نصب چیست؟

خساراتی که ممکن است در هنگام نصب و مونتاژ ماشین آلات یا نصب سازه های فلزی در محیط های صنعتی مانند کارگاه ها و کارخانه ها وارد شود را جبران می کند.

بیمه تمام خطر پیمانکاران چیست؟

بیمه تمام خطر پیمانکاران تنها زیرشاخه این بیمه است که به منظور پوشش خسارات فیزیکی است که ممکن است در هنگام اجرای عملیات ساختمانی و زیربنایی و پروژه های عمرانی رخ دهد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

بیمه مهندسی سازه چیست؟

این نوع از بیمه مهندسی در زمان بهرهبرداری از سازههای احداث شدهای مانند ساختمانها، تونلها، راه آهنها و دیگر سازهها و طرحهای مشابه که دچار خسارت شده باشند را تحت پوشش قرار می دهند. بیمه مهندسی سازه دارای دو زیررشته زیر است.

سوالات بیمه نصری

می‌خواهم از بیمه نصری بیشتر بدانم؟

بیمه نصری، یکی از نمایندگی‌های فعال شرکت سهامی بیمه ایران با کد نمایندگی 34114 با مدیریت رسمی سرکار خانم مریم نصری در کشور می‌باشد که با هدف توسعه و آسان نمودن خدمات بیمه به ویژه بیمه ایران و همچنین اشتغال‌زایی و توسعه خدمت‌رسانی در سراسر کشور در سال 1390 راه‌اندازی شده و با سابقه بیش از یک دهه فعالیت، با هدف کسب رضایتمندی و آرامش بیش از 500 مشتری، کلیه خدمات بیمه ایران به صورت نقد و اقساط ارائه کرده و همچنین با ارائه طرح‌های تخفیفی بیمه ویژه مشتریان بیمه نصری نسبت به سایر نمایندگی‌ها، آماده خدمت‌رسانی به تمامی هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور می‌باشد.

چگونه با بیمه نصری ارتباط برقرار کنم؟

شما می‌توانید به صورت مستقیم از طریق قسمت تماس با ما فرم درخواست را پر نموده و ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان رسمی بیمه نصری با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند. همچنین میتوانید از طریق رایانامه (ایمیل) رسمی بیمه نصری به نشانی info@bimenasri.ir و یا تلفن تماس ثابت 03133880108 و همراه 09136010080 با ما ارتباط برقرارنمایید.

از ما بپرسید